Blog

Postup založenia s.r.o s firmaprefirmy.sk

blog5

firmaprefirmy.sk kladie dôraz na priateľské užívateľské rozhranie, aby bolo prehľadné a jednoduché skutočne pre každého. Investovali sme nemalé prostriedky do automatizácie procesov, ktoré Vám v dnešnej uponáhľanej dobe šetria čas a v neposlednom rade peniaze.

Poďme sa teda spolu pozrieť ako si založíte svoju novú spoločnosť prostredníctvom našej spoločnosti a čo Vás počas priebehu zakladania čaká.

    1. Na našej stránke pre založenie s.r.o.  vyplníte online formulár – samotné vyplnenie Vám zaberie zhruba 10 minút času ( to je prvý kúsok času, ktorý musíte obetovať, aby ste mali svoju vysnívanú spoločnosť).
    2. Na konci pohodlne zaplatíte cez platobnú bránu a systém Vám automaticky vygeneruje a odošle zakladateľské dokumenty. Platiť môžete aj prevodom. V oboch prípadoch Vám systém vygeneruje prístupové údaje do našej aplikácie. V prípade platby prevodom Vám systém konto aktivuje po spárovaní platby, alebo Vám ho aktivujeme manuálne po zaslaní potvrdenia o platbe a svoje zakladateľské dokumenty nájdete vo svojom konte. Zároveň Vám systém automaticky zašle mail s pokynmi. Technicky menej zdatným samozrejme radi dokumenty zašleme aj mailom 🙂
    3. Dokumenty si stiahnete, vytlačíte a na základe informácií z mailu overíte určené dokumenty u notára alebo na matrike a dokumenty nám doručíte na našu adresu, alebo ak to chcete urýchliť – naskenujete a nahrajete ich vo svojom konte priamo v aplikácii.( to je druhý a posledný kúsok Vášho času, ktorý potrebujeme na založenie Vašej spoločnosti)
    4. Odteraz je všetko na nás. Urobíme podania na príslušné registre a Vy budete o každom kroku informovaný vďaka nášmu automatizovanému systému, ktorý Vám odošle mailové a sms notifikácie. Budete vedieť o podaní na živnostenský register, o pridelení živnostenského oprávnenia, o podaní na obch.register, zaplatení súdneho poplatku, pridelení sudcu a nakoniec o úspešnom zápise Vašej novej s.r.o. a odoslaní dokumentov naspäť na Vašu adresu. Každý krok si môžete overiť aj vo svojom konte.

Počas celého procesu zakladania sme pre Vás na telefóne my a samozrejme naši právnici, ktorí pre Vás celý proces založenia spoločnosti zrealizujú. Dbáme o to, aby Vašu s.r.o. mali na starosti advokáti, ktorí vedia pružne reagovať na akúkoľvek Vašu otázku a sú fundovaní poskytovať právny servis na základe ich adekvatného vzdelania. Overte si preto, kto bude Vašu novú spoločnosť zakladať – daná osoba musí mať už spomínané adekvátne vzdelanie a musí byť zapísaná v advokátskej komore.

Neváhajte sa preto obrátiť na nás a zverte založenie Vašej novej s.r.o. nám a naším advokátom.

 

firmaprefirmy.sk

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.