Čo dokáže reklama?

Veľa, ak sa zveríte do tých správnych rúk.

A s čím Vám vieme pomôcť?

vector

Google Adwords

Adwords Vám pomôže dostať sa do výsledkov vyhľadávania prakticky okamžite. Veľmi zjednodušene povedané - kto sa nenachádza na prvých miestach ako keby ani neexistoval.
Facebook-01

Facebook

Unikátna biznis príležitosť ako zasiahnuť relevantných klientov. Pomocou Facebooku vieme nastavovať pokročilé cielenia a osloviť správne osoby.
Instagram-Icon-01

Instagram

Instagramové reklamy dávajú firmám možnosť zapojiť do hry viac vizuálnych prvkov ako ktorákoľvek iná platforma. Zviditeľníme Vás aj tu!
Google-Analytics-01

Google Analytics

Jeden z najdôležitejších nástrojov na detailne analýzy chovania sa zákazníkov na Vašom webe, vďaka ktorému vieme maximálne zefektívniť naše kampane.
Konieckoncov nezáleží na tom, čo Vám tu o sebe narozprávame.
Na konci dňa predsa stále ide iba o jedno - aby Vám to v digitále fungovalo.
A od toho sme tu!

Proces

1
Vyplníte formulár
Nezáväzná objednávka z Vašej strany
2
Osobná konzultácia
Stretneme sa, poviete nám svoje predstavy
3
Pustíme sa do práce
Začneme pracovať na Vašich snoch

Koľko za správu marketingu zaplatím?

Ceny za služby určujeme až na základe rozhovoru a požiadaviek klienta. Neváhajte nás preto osloviť.
Dohodou
Ceny sú individuálne
podľa požiadavok a predstáv klienta

A ako to celé prebieha?

Postup

Vyplníte formulár nižšie – toto je presne ten bod, kedy Vaše podnikanie môže nabrať úplne iný rozmer 🙂 My Vás budeme čo najskôr kontaktovať.

Na stretnutí bude prítomný špecialista z agentúry WayUP, ktorý si pozorne vypočuje Vaše predstavy o tom ako by ste chceli, aby Vaše podnikanie vyzeralo a čo od neho očakávate do budúcnosti. Rozhovor môže prebiehať aj cez videohovor.

Na základe informácií zo stretnutia urobíme detailný prieskum trhu vo Vašom segmente, preveríme si Vašu konkurenciu a určíme stratégiu do ďalších bojov 🙂 Toto všetko je zadarmo.

Následne sa pustíme do mravenčej práce. Nastavíme jednotlivé kampane presne na mieru, podľa potrieb Vás a Vašej spoločnosti a spolu si ich prejdeme. Vysvetlíme Vám význam jednotlivých kampaní, ich odkaz ku zákazníkovi. Vy sa budete len spokojne usmievať, to Vám garantujeme 🙂

V tomto bode budeme potrebovať Vašu spätnú väzbu a úprimnosť. Chceme vedieť všetko 🙂 Ako sa kampane odrážajú na získavaní nových klientov, Vaše celkové pocity, spokojnosť, alebo prípadnú nespokojnosť – ale to sa nestane 🙂

Opäť sa urobia podrobné analýzy kampaní, štatistiky návštevností, odozvy zákazníkov a ich reakcie. V tomto bode budeme vedieť na základe získaných dát znižiť náklady investované do samotných kampaní a zároveň ešte zvýšiť predaj Vašich produktov.

Časté otázky

Prečo si vybrať Vás?
Môžeme písať rôzne superlatívy na našu adresu. Konieckoncov ale nezáleží na tom, čo vám tu o sebe narozprávame. Na konci dňa predsa stále ide iba o jedno – aby vám to v digitále fungovalo. A od toho sme tu!
Viem niekde vidieť reálne výsledky Vašej práce?
Samozrejme, na osobnom stretnutí Vám radi predstavíme našu prácu v prípade ostatných spokojných zákazníkov. Uvidíte čísla predajov pred nami a po nás, grafy a tabuľky, ktoré Vám ukážu, že netárame do vetra. V prípade spolupráce sami uvidíte, že v reklame sme doma.
Musím si vybrať celý balík(FB,IG, Google ADS) alebo môžem aj jednotlivé služby?
Marketing berieme ako komplexnú službu, kde jedna platforma úzko nadväzuje na druhú, preto odporúčame venovať sa všetkým poriadne. Ale v prípade záujmu, samozrejme, vieme Vám spravovať len Vami vybrané, no výsledky nebudú také, aké by mohli byť v prípade všetkých služieb.
Ako dlho trvá celý proces, od osobného stretnutia po spustenie kampaní?
Toto je strašne individuálna záležitosť, nakoľko nateraz nevieme povedať čo všetko sa bude musieť realizovať, musíme vedieť Vaše predstavy a na základe toho určíme stratégiu do ďalších bojov.
Kedy budú prvé výsledky?
Ak všetko urobíme správne(čo urobíme) tak prakticky okamžite.
Vieme to vybaviť aj online?
V tomto segmente bohužiaľ nie. Musíme sa stretnúť, spoznať Vás, Vaše zmýšľanie v biznise, Vaše predstavy o smerovaní celého Vášho podnikania. Musíme si sadnúť, nie len fyzicky za stôl, ale aj ako ľudia a nastaviť sa na rovnakú frekvenciu.

Kontaktujte nás

Kto Vám bude
poskytovať marketing?

Naša spoločnosť WayUp Trading Slovakia, s.r.o., pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2012. Firma disponuje širokým portfóliom v oblasti obchodu a služieb, dlhoročnými skúsenosťami na trhu a kvalifikovaným, odborným a spoľahlivým personálom. Výsledkom našej práce sú spokojní zákazníci i klienti, ktorí nás každým dňom posúvajú vyššie a vyššie.

Ešte stále uvažujete
nad marketingom?