Blog

Novinky vo firmaprefirmy.sk

blog13

Dobrý deň,

v tomto článku Vám napíšeme čo sme si pre Vás prichystali, čo si ešte chystáme a čo by ste o týchto novinkách mali vedieť.

Od začiatku nášho podnikania s firmaprefirmy.sk sme si dali ako hlavný cieľ postupnú automatizáciu procesov, ktoré uľahčia život Vám ako zákazníkom a v neposlednom rade nám ako poskytovateľom služieb. Ešte pred samotným spustením sme vedeli, že alfa a omega celého musí byť náš vlastný systém pre správu pošty, ktorý sa začal vyvíjať niekoľko mesiacov pred oficiálnym spustením.

Dnes už môžeme s hrdosťou povedať, že máme vyladený, funkčný systém, vďaka ktorému sa radíme k tým málo poskytovateľom na Slovensku, ktorí neváhali a investovali nie malé financie do jeho vývoja. Systém je prehľadný, intuitívny a každý zákazník sa v ňom bude ľahko orientovať. O pošte Vás systém notifikuje automaticky sms správou okamžite po našom nahraní zásielky do Vášho konta, summa sumarum o pošte ste informovaní do 30 minút od jej príchodu k nám. Priamo v systéme si viete pozrieť odosielateľa, fotku obálky, jej váhu a predpokladaný počet listov v zásielke. Ak chcete mať danú poštu pri sebe, ale nemáte možnosť prísť k nám, v aplikácii ju jednoducho označíte na preposlanie a my Vám ju pošleme na Vami zadanú adresu, poprípade ju viete označiť na preskenovanie. Na základe splnomocnenia od Vás poštu otvoríme a naskenujeme priamo do aplikácie, garantujeme 60 minút od zadania požiadavky v rámci pracovného času.

Zároveň už najbližšie dni spustíme ďalší systém, ktorý Vám uľahčí zakladanie Vašej novej s.r.o. priamo na stránke, ale o tom už v ďalšom článku.

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.