Často kladené otázky

Pozrite sa na často kladené otázky

Áno, samozrejme, poskytujeme aj sídlo pre živnostníkov a občianské združenia.
Samozrejme, na základe Vášho splnomocnenia.
Minimálna doba na zriadenie virtuálneho sídla je 1 rok.
Skontrolujte si mailovú schránku, nájdete tam zálohovú faktúru - po jej uhradení Vám bude zaslaný súhlas vlastníka nehnuteľnosti potrebný na zriadenie sídla u nás.
V závislosti od zriadeného programu Vám bude zaslaná SMS o prijatej pošte a následne po prihlásení do našej aplikácie ju uvidíte aj tam vo forme fotografie. Priamo v aplikácii viete požiadať o preposlanie pošty na adresu, ktorú ste zadali pri registrácii alebo požiadať o okamžité oskenovanie(do 60 minút alebo nasledujúci pracovný deň, v závislosti od programu).
Samozrejme, počas pracovnej doby od pondelka do piatku od 08:30-11:30 a od 12:30-15:30.
Áno, jej meno musíte zadať pri registrácii, následne bude pri preberaní pošty požiadaná o preukázanie sa občianským preukazom.
Pri registrácii si zvolíte periodicitu preposielania pošty, buď 1x týždenne, každé 2 týždne alebo raz mesačne. Takisto si môžte chodiť poštu preberať aj osobne kedykoľvek počas pracovnej doby.
Vaša firma bude spolu s ostatnými klientmi na úradnej tabuli. Nie, vlastnú schránku mať nebudete, budete ju mať spoločnú s ostatnými zákazníkmi.
Áno, stačí vyplniť prislušný formulár na to určený. Firmám, ktorým zakladáme sro a zároveň budú využívať aj virtuálne sídlo u nás poskytujeme zaujímavé zľavy.
Oddelenie osobného a pracovného života. Umiestniť sídlo firmy v byte alebo rodinnom dome neodporúčame. Naopak výrazne každému najmä začínajúcemu podnikateľovi odporúčame za symbolický poplatok hneď od začiatku oddeliť adresu sídla jeho spoločnosti a trvalého pobytu. 
Trvalý pobyt poskytujeme pre občanov SR a pre občanov EU, ktorí žijú na území SR dlhšie ako 5 rokov.
Tatranská 6, 040 01 Košice - Staré Mesto
Vyplníte objednávku na www.firmapreludi.sk , zaplatíte faktúru za službu a my Vás ešte v ten deň prihlásime na miestnom úrade. Doklady si vybavujete vo vlastnej réžii.
Lepšia zdravotná starostlivosť, prístup Vašich detí do škôl a škôlok, anonymita, možnosť voliť v mieste trvalého pobytu a najmä dôveryhodná adresa.
Máte nejaké otázky?

Poradíme vám

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás
Zaujala vás táto ponuka?

Registrujte sa

od 4€ / mesiac

Najlacnejšie a najmodernejšie virtuálne sídlo v Košiciach.

Registrovať