Benefity

množstvo benefitov

Podnikateľské konto na 12 mesiacov ZDARMA(ušetríte 84€), osobný účet POHODA na 12 mesiacov ZDARMA(ušetríte 40€) na rýchly prevod medzi súkromným a podnikateľským účtom, POS terminál(ušetríte min 72€) na 3 mesiace bez poplatku a provízie, mPOS(ušetríte 40€) terminál bez aktivačného poplatku.

474px-Orange_logo.svg

Zvýhodnená cenová ponuka na paušály, internet a ICT služby

Vypracovanie individuálnej cenovej ponuky na základe Vašich požiadaviek cez prideleného osobného predajcu spoločnosti Orange Slovensko a.s

100€ ZĽAVA na tvorbu web-u

Nechajte si vytvoriť webovú stránku alebo systém s úchvatným dizajnom, ktorý už na prvý pohľad zaujme čitateľa stránky a získajte návštevnosť. Upravujte si obsah stránky kedykoľvek vďaka redakčnému systému.

ZĽAVA 25% na logo a propagačné materiály

Malá agentúra pre veľké veci. Sme jedinečným tímom profesionálov v oblasti brandingu, grafického dizajnu. Nechajte si vytvoriť logo, vizitky a propagačné materiály.

1 HODINA KONZULTÁCII ZADARMO

Vykonávame najdôležitejšie a najnáročnejšie úlohy a pomáhame tak klientom dosahovať ich ciele. Rozsah a hĺbka našej praxe nám umožňujú poskytovať zrozumiteľné a praktické rady na mieru každého klienta.

10% ZĽAVA NA ANIMOVANÉ VIDEO

Animované video je dnes najefektívnejší spôsob, ako zaujať zákazníka hneď v prvej sekunde, perfektne a pochopiteľne mu odprezentovať produkty či služby, a celkovo tak zvýšiť predajnosť.

ZĽAVA 10% na marketing a účtovníctvo

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2012. Firma disponuje širokým portfóliom v oblasti obchodu a služieb, dlhoročnými skúsenosťami na trhu a kvalifikovaným personálom.

Všetkým naším partnerom a ich zákazníkom ponúkame zľavy na naše služby.

Pridajte sa k nám!

Žiadosť o partnerstvo