Ako prebieha založenie spoločnosti u firmaprefirmy.sk? | firmaprefirmy.sk

Ako prebieha založenie spoločnosti u firmaprefirmy.sk?

Dobrý deň,

v dnešnom článku si ukážeme ako prebieha založenie novej s.r.o. v našej spoločnosti.

1.) Vyplníte objednávkový formulár na našej stránke www.firmaprefirmy.sk zaberie Vám to cca 10 minút. Formulár vypĺňajte dôkladne, pretože náš systém Vám zakladateľské dokumenty vygeneruje automaticky na základe Vami zadaných údajov. Zároveň Vám systém vygeneruje prístupové údaje do našej aplikácie, ktoré Vám budú zaslané na mail, tie budete potrebovať v ďalšom procese.

2.) Na konci registrácie si môžete vybrať spôsob platby – platba cez platobnú bránu alebo prevodom.

V prípade, že si vyberiete platbu online – zakladateľské dokumenty Vám budú odoslané do 20.minút po tom čo prejdu našou kontrolou (v rámci pracovného času). Ak si s.r.o zakladáte mimo pracovného času a zvolíte online spôsob platby, tak dokumenty Vám budú odoslané do 20.minút po začiatku pracovnej doby v nasledujúci pracovný deň.

Ak si vyberiete platbu prevodom systém Vám odošle predfaktúru, ktorú môžete uhradiť prevodom alebo priamym vkladom na účet. Ak chcete proces urýchliť, stačí nám zaslať potvrdenie o úhrade.

3.) Prijatie platby a sprístupnenie dokumentov

Po prijatí platby Vám systém sprístupni dokumenty priamo vo Vašom konte, do ktorého prístupové údaje sme spomínali v prvom kroku.

Budete o tom upovedomený mailom, v ktorom Vám bude vysvetlený ďalší postup.

 

4.) Prihlásite sa do svojho konta, stiahnete a vytlačíte si dokumenty.

5.) Teraz nasleduje Vaša návšteva u notára alebo na matrike kvôli overeniu podpisov. Toto je zároveň Vaša jediná cesta pri založení s.r.o. mimo pohodlia domova. V prípade, že disponujete elektronickým podpisom sa môžete vyhnúť aj tomu. Následne nám dokumenty doručíte na našu adresu, buď osobne, poštou alebo ich oskenujete a zašlete mailom.

 

6.) Od tohoto momentu je všetko na nás. Dokumenty bezodkladne nahráme do konta právnikovi, ktorý Vám bol pridelený a ten ich ešte v ten deň nahrá na živnostenský register. Odteraz budete o každom kroku informovaný.

 

 

7.) HOTOVO! Po úspešnom zapísaní Vašej novej s.r.o. Vám systém odošle sms a mail s konkrétnejšími informáciami.

 

Od doručenia overených dokumentov k nám celý proces založenia s.r.o. trvá približne 10 pracovných dní. Za ten čas,ako ste mohli vidieť budete informovaný o každom kroku.

 

V spoločnosti firmaprefirmy.sk kladieme dôraz na moderné postupy a automatizované procesy, ktoré Vám uľahčia život. Je potrebné kráčať s dobou, my s ňou ideme ruka v ruke. Rovnako kvalitné a moderné služby Vám ponúkneme aj v prípade virtuálneho sídla.

 

Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi s Vašou novou spoločnosťou pomôžeme.

 

Ďakujeme za prečítanie, firmaprefirmy.sk